Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Interactieve Lezing ‘HELP! Mijn pup/puber is onrustig en bijt…’

april 22 @ 19:30 - 21:00

€35,00

Spreker:
Judith Hofman – Docent en mentor Kynomassage®, Kynologisch Massagetherapeut, TTouch® practitioner, Gediplomeerd Kynologisch Instructeur.

Korte Samenvatting:
Druk, rusteloos, bijten, in de riem en je broekspijpen hangen, alles behalve rust… De roze wolk waarop je zat is veranderd in een donderwolk met veel onverwachte wendingen! De onrust werkt door op jou en je omgeving… je zit met je handen in het haar… wat nu? Wat is er aan de hand met jouw pup/ puber?

Hoe goed je je ook hebt voorbereid, dit kan iedereen overkomen! Voordat de pup of puber in huis is, heeft hij al een hele reis gemaakt. Denk eens aan de zwangerschap, de bevalling, de nestsituatie, de overgang naar de nieuwe situatie, herplaatsing… Ook heb je te maken met een uniek exemplaar hond, bestaande uit een mix van aanlegfactoren vanuit de ouders. Genoeg factoren die aanleiding kunnen zijn voor overprikkeling van de zintuigen van jouw pup of puber. Massage kan helpen je meer inzicht te geven in jullie individuele situatie en meer begrip te krijgen. Ook zorgt massage voor kalmering van het zenuwstelsel waardoor jouw pup/ puber de prikkels beter kan verwerken en meer rust kan vinden. Je leert met zachte technieken samen te ontspannen en weer een band op te bouwen. Durf jij de 1e stap te nemen?

Wat ga je leren?

  • Stap 1: Inzicht en begrip!!!
    Een puppy is nooit zomaar heel onrustig of bijterig… Een ‘voorbeeldige pup’ verandert niet zomaar in een ‘terror puber’… Praktijkvoorbeelden geven duidelijkheid!
  • Stap 2: Uitleg over prikkelverwerking en de relatie met emoties en gedrag
    Invloed van overprikkeling op hormonen en neurotransmitters, leerprocessen en lichaamsbewustzijn. Alles draait om het zenuwstelsel en prikkelverwerking! Leer over de mogelijkheden en beperkingen van aanraken en masseren.
  • Stap 3: Een eerst stap naar meer rust.
    Leren zelf rustig te blijven en vandaaruit samen leren ontspannen, basismassagetechnieken en opbouw ‘bewust aanraken’. Met bewuste aanrakingen leer je samenwerken en een band opbouwen als nooit tevoren!
  • Stap 4: Vraag & antwoord
    Hoe kom je bij de juiste ondersteuning terecht? Durf je het zelf aan? Wat als je ontdekt dat er meer speelt in gezondheid of gedrag?

 

Datum:
22 april 2025

Gegevens

Datum:
april 22
Tijd:
19:30 - 21:00
Kosten:
€35,00
Evenement Categorie:
Evenement Tags:
, , , , ,
Site:
https://www.kynomassage.nl/lezingen/puppymassage

Organisator

Kynomassage

Locatie

Online